برای ارسال اثر برای مسابقه؛ روی عنوان مسابقه کلیک کنید.
عنوان مسابقه
مسابقه فیلم و عکس با محوریت سیلاب
اهداف برگزاری مسابقه
1- فیلم

2- عکس
توضیحات


شرایط مسابقه:

1- شرکت‌کنندگان باید مشخصات فردی خود (نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد، نشانی پستی و شماره تماس همراه و ثابت) را هنگام ارسال آثار، در فایل Word ضمیمه کنند.

2- عنوان فایل عکس یا فیلم همراه با توضیحاتی از موقعیت و تاریخ تهیه آن بایستی در فایل Word ذکر شود.

3- عکس‌ها و فیلم ها باید در داخل مرزهای ایران تهیه شده باشند.

4- عکس های ارسالی نباید دارای امضاء، نشان، حاشیه، قاب و هرگونه نشانه تصویری دیگری باشد.

5-تصاویر یا فیلم هایی که قبلا در سایر مسابقات یا جشنواره ها شرکت کرده و برگزیده شده اند، امکان شرکت در این مسابقه را نخواهند داشت.

6- ارسال اثر و شرکت در مسابقه به منزله اعلام مالکیت معنوی آن است. در صورت اثبات خلاف آن در هر مرحله، اثر ارسالی (فیلم یا عکس) حذف شده و عواقب حقوقی آن متوجه ارسال کننده خواهد بود.

7- کلیپ آرت، تصاویر آماده و پس زمینه های آماده که در فوتوشاپ استفاده می شوند و فاقد کپی رایت هستند، نباید در عکس ها استفاده شوند. همچنین هرگونه تغییر و دستکاری که بر جنبه‌های استنادی عکس خدشه وارد کند، پذیرفته نیست و امکان تغییرات فقط در حد اصلاح رنگ، نور و برش عکس مجاز می باشد.

8- عکس های ترکیبی، فتومونتاژ، چیدمان و نظایر آنها پذیرفته نمی شود.

9- اندازه بزرگترین ضلع عکس 1400 پیکسل باشد (یعنی عرض یا ارتفاع هیچ عکسی از 1400 پیکسل بیشتر نباشد). عکس ها را کوچکتر هم ارسال نکنید زیرا در داوری کوچکتر دیده می شوند و در امتیاز آنها اثرگذار خواهد بود. رزولوشن عکس ها را بصورتی انتخاب کنید که حجم هر عکس از 2 مگا بایت بیشتر نباشد. عکس ها باید با فرمت jpg ذخیره شوند. لطفا اندازه و حجم عکس ها را پیش از ارسال کنترل کنید.

10- فیلم ها باید با فرمت AVI یا MP4 باشند و زمان فیلم حداکثر 100 ثانیه باشد.

11- هر شرکت کننده مجاز خواهد بود که حداکثر 5 عکس و 2 فیلم ارسال کند.

12- عنوان فایل عکس یا فیلم باید به زبان انگلیسی و همان نام خانوادگی شرکت کننده باشد که به اعداد 1 الی 5 ختم شده است. 

13- فیلم ها و عکس های ارسالی بایستی حاوی نکات آموزنده ای از تجربیات منفی یا مثبت مواجه با سیلاب باشند.

14- برای چاپ عکس‌های منتخب در نمایشگاه جنبی کنفرانس یا نمایش فیلم های منتخب در مراسم افتتاحیه و اختتامیه کنفرانس، پس از پذیرش اثر با شرکت‌کننده تماس گرفته خواهد شد تا فایل با کیفیت اصلی را ارسال کند.

15- در آثار ارسالی باید قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف اجتماعی رعایت شود.

16- مشارکت و ارسال آثار به‌منزلۀ پذیرش تمامی مقررات و قوانین این مسابقه است. تصمیم‌گیری دربارۀ مسائل پیش‌بینی‌نشده به‌عهدۀ شورای سیاستگذاری کنفرانس خواهد بود.

 

شیوه های مختلف ارسال آثار:

1- آثار خود را به نشانی پست الکترونیکی انجمن info@iha.ir ارسال فرمایید.

2- آثار خود را با استفاده از گوگل درایو به نشانی پست الکترونیکی انجمن hydraulicsociety.ir@gmail.com  ارسال نمایید.

3- آثار خود را با استفاده از سرویس های بارگذاری اینترنت (مانند: www.picofile.com) ارسال نمایید و لینک مربوطه را به یکی از پست های الکترونیکی انجمن ارسال کنید.

4- آثار خود را با استفاده از سامانه هجدهمین کنفرانس هیدرولیک ایران (www.conf.iha.ir)، بخش برنامه ها، فرم شرکت در مسابقه، مسابقه فیلم و عکس با محوریت سیلاب و بصورت زیپ شده بارگذاری و ارسال نمایید.

5- در صورت حجم بالای فیلم ها می توانید DVD فیلم را به آدرس دبیرخانه کنفرانس (قبل از خاتمه مهلت شرکت در مسابقه) ارسال نمایید و به دبیرخانه اطلاع دهید.تاریخ پایان ارسال اصل آثار 1398-11-10
تاریخ اعلام نتیجه بررسی اصل آثار 1398-11-12